Medal od Fundacji WOŚP

Kazimierski Ośrodek Kultury za długoletnie granie na rzecz Orkiestry został wyróżniony „Medalem 25-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.

W dołączonym certyfikacie, potwierdzającym przyznanie medalu, Jurek Owsiak w imieniu Fundacji WOŚP napisał, że otrzymaliśmy go „Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od was otrzymaliśmy w czasie finałów. Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmłodszych pacjentów oraz seniorów. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne.
Dziękujemy drodzy Przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!”

Kazimierski Ośrodek Kultury dedykuje te podziękowania Wszystkim tym, którzy przez ostatnich 14 Finałów organizowanych przez nasz ośrodek, aktywnie angażowali się w działania naszego sztabu WOŚP.
Medal jest wyjątkową nagrodą dla kwestujących wolontariuszy, ich rodziców i szkolnych koordynatorów, dla młodych artystów oraz ich nauczycieli za udział w styczniowych koncertach „z serduszkiem”, dla darczyńców za przekazanie przedmiotów na licytacje, dla osób biorących udział w aukcjach, sponsorów posiłków dla kwestarzy, dla osób przeliczających pieniądze z puszek kwestarskich i pełniących dyżury na stołówce. Medal jest szczególnym wyróżnieniem i podziękowaniem dla mieszkańców regionu kazimierskiego, którzy wspierali każdy Finał szczodrymi datkami oraz dla współorganizatorów kazimierskiego sztabu, tj. dla Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1, Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 i Publicznego Przedszkola Samorządowego „Parkowe Skrzaty” za organizację sztabów finansowych i stołówki w swoich placówkach.