Seanse filmowe z atrakcjami!

Partnerem dzisiejszych pokazów filmowych Bezgotówkowego Kina Objazdowego w Kazimierskim Ośrodku Kultury jest PKO Bank Polski. Oddział banku w Kazimierzy Wielkiej na swoim stoisku promocyjnym prezentuje fanom kina Peppera - innowacyjnego robota humanoidalnego, którego umiejętności są naprawdę imponujące. Nie tylko mówi, porusza się, wymownie gestykuluje, ale także .. tańczy i pozuje do pamiątkowych zdjęć.
Kolejną atrakcją przygotowaną przez bank jest stanowisko wirtualnej rzeczywistości. Uczestnicy na goglach VR mogą zagrać w specjalnie przygotowaną grę, podczas której zarządzają budżetem domowym.

 

View the embedded image gallery online at:
http://kokkw.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeIdca64b9c6f1

Spektakl pt. „Recepta na szczęście”, czyli przychodzi baba do lekarza. Zapraszamy na romantyczną komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie! 8 marca 2024 r. o godz. 19.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury!

Spektakl pt. „Recepta na szczęście”, czyli przychodzi baba do lekarza. Zapraszamy na romantyczną komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie! 8 marca 2024 r. o godz. 19.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury!
BILETY:
Kazimierski Ośrodek Kultury
kupbilecik.pl
biletyna.pl
Zamówienia grupowe pod numerem: 693319444

 

Ferie zimowe już na półmetku! W Kazimierskim Ośrodku Kultury każdego dnia gościmy nowych uczestników zajęć.

Ferie zimowe już na półmetku! W Kazimierskim Ośrodku Kultury każdego dnia gościmy nowych uczestników zajęć. Zapraszamy dzieci do korzystania z naszych bezpłatnych zajęć świetlicowych -  z wyjątkiem środy, 21 lutego. W tym dniu zapraszamy na seanse filmowe: o godz. 9.00 i 14.00 – „Wyspa Puffinów. Nowi Przyjaciele”, o godz. 11.00 - „Akademia Pana Kleksa”. Cena biletu 20 zł normalny, 18 zł ulgowy.

 

Robot Pepper — przyjazny humanoidalny robot zostanie zaprezentowany przez PKO Bank Polski w Kazimierskim Ośrodku Kultury!

Robot Pepper — przyjazny humanoidalny robot zostanie zaprezentowany przez PKO Bank Polski, który jest partnerem pokazów filmowych Bezgotówkowego Kina Objazdowego. Robota, mającego 120 cm wzrostu i waży 28 kg mogą Państwo zobaczyć 21 lutego br. w Kazimierskim Ośrodku Kultury. PKO Bank Polski rozwija narzędzia i rozwiązania w obszarze platform metaversowych, w tym wykorzystujące wirtualną rzeczywistość. Jedną z atrakcji będzie stanowisko wirtualnej rzeczywistości przygotowane przez bank, na którym zostanie zaprezentowana technologia przyszłości. https://www.youtube.com/watch?v=R7QoJ8Clz64

Sprzedaż biletów: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/676
Harmonogram seansów:
  9:00 – Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
11:00 – Akademia Pana Kleksa
14:00 – Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
16:00 – Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
18:00 – Sami swoi. Początek
20:30 – KOS

View the embedded image gallery online at:
http://kokkw.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeId9425fe47d2

W Kazimierzy Wielkiej dzieci powitały ferie zimowe w karnawałowych rytmach!

W sobotnie popołudnie, 10 lutego br. w Kazimierskim Ośrodku Sportowym najmłodsi bawili się na hucznym, kostiumowym balu karnawałowym, który obfitował w mnóstwo atrakcji. Małych gości i ich opiekunów w hali sportowej serdecznie powitali i uroczystego otwarcia dziewiętnastej edycji imprezy dokonali burmistrz Adam Bodzioch, dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury Czesław Kowalski oraz Robert Głogowiecki, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3. 

Igor Kwiatkowski z premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”. Zapraszamy 16 lutego 2024 r. o godz. 19.00

Igor Kwiatkowski – "Tylko śmiech nas ocali"

16 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.
Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!
Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem! Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na najbliższe występy Igora Kwiatkowskiego w programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”.

„Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” oraz „Akademia Pana Kleksa” - seanse edukacyjne Bezgotówkowego Kina Objazdowego dla grup zorganizowanych.

„Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” oraz „Akademia Pana Kleksa” - seanse edukacyjne Bezgotówkowego Kina Objazdowego dla grup zorganizowanych. Zapraszamy 21 lutego 2024 r. do Kazimierskiego Ośrodka Kultury.

Harmonogram projekcji:
9:00 – „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”
11:00 – „Akademia Pana Kleksa”

Po więcej informacji zadzwoń pod nr tel. 22 357-85-00 (w dni robocze w godzinach od 10:00 do 15:00). https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/676

21 lutego 2024 r. Bezgotówkowe Kino Objazdowe z największymi premierami kinowymi w Kazimierskim Ośrodku Kultury!

21 lutego 2024 Bezgotówkowe Kino Objazdowe z największymi premierami kinowymi w Kazimierskim Ośrodku Kultury!
Link do przedsprzedaży online:
https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/676
Bilety do kina można kupić zarówno online na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego, jak i w dniu naszego przyjazdu w kasie kina – płacąc bezgotówkowo lub gotówką.
Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.
Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).
Zalecamy zakup biletów online i płatności bezgotówkowych.

Cennik biletów:
Bilet normalny:     20 zł
Bilet ulgowy:         18 zł
Bilet grupowy:       16 zł *
*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

Na seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych! Partnerem pokazów filmowych tego dnia jest PKO Bank Polski. Pokazy filmowe będą dobrą okazją do spotkania z ich przedstawicielami.
Na przyjazd do Was uruchomiliśmy również specjalną akcję promocyjną! Dla wszystkich, którzy dokonają płatności bezgotówkowej (tj. przelewem, kartą, telefonem czy za pomocą zegarka) przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Zniżka obowiązuje zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu przyjazdu, w kasie kina.
Regulamin promocji: https://filmowobezgotowkowo.pl/znizka

Kolejne benefity, tym razem dla przedsiębiorców, czekają przed ośrodkiem kultury w nowoczesnym kamperze, w którym funkcjonuje mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

Przywozimy ze sobą barek kinowy z napojami z portfolio The Coca-Cola Company (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy, Kropla Beskidu) oraz pysznym popcornem.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe jest realizowane przez Outdoor Cinema w Partnerstwie Strategicznym z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/

#FilmowoBezgotówkowo
Sprawdź trasę naszego kina:
https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina

 

eSkarbonka sztabu została rozliczona!

eSkarbonka sztabu została rozliczona i zwiększyła zebraną kwotę na cel 32. Finału WOŚP. Ostateczny wynik to 97583,21 złotych. Gorąco Wszystkim dziękujemy!!! Jesteście wspaniali !!!

Kazimierza Wielka zagrała koncertowo i z rekordem w 32. Finale WOŚP !

Sztab WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury, który w tym roku już po raz dwudziesty pierwszy zagrał z Fundacją Jurka Owsiaka zebrał rekordową kwotę 97423,21 zł. Uzyskany wynik powiększy się jeszcze o datki wpłacane do sztabowej eSkarbonki, do której jeszcze można się dorzucić do końca dnia 29 stycznia br.

Datki do orkiestrowych puszek wytrwale zbierało 94 naszych wspaniałych wolontariuszy. Kwestarze spisali się na medal i zasługują na wielkie uznanie i brawa! 

900 złotych dla WOŚP od grupy 9 Radnych Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej !

900 złotych dla WOŚP od grupy 9 Radnych Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej trafiło do puszki kwestarskiej Ewy - wolontariuszki ze sztabu w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Jak co roku, w gronie darczyńców znaleźli się: Przewodniczący Wacław Piwudzki, wiceprzewodniczący Marek Szmuc, Jerzy Koziara, Stanisław Puchała, Sebastian Dziula, Piotr Klimczyk, Lucjan Małek, Jacek Skopowski oraz radna Wioletta Wójcik. Piękny gest okazał również wiceprzewodniczący Rady Marek Zwolański, który tradycyjnie przekazał do licytacji trzy pluszowe maskotki. Gorąco dziękujemy!

 

Wolontariusze z kazimierskiego sztabu gotowi do grania w 32. Finale WOŚP.

Już w niedzielę, 28 stycznia z orkiestrowymi puszkami w ręku grać będzie 100 wolontariuszy zarejestrowanych w sztabie WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Datki na cel tegorocznego finału zbierać będą uczniowie reprezentujący:

Samorządową Szkołę Podstawową nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

Samorządową Szkołę Podstawową nr 3 w Kazimierzy Wielkiej

Samorządową Szkołę Podstawową w Kamieńczycach

Samorządową Szkołę Podstawową w Wielgusie

Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi „Szkoła Twórcza” w Cudzynowicach

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bejscach

Samorządową Szkołę Podstawową w Dobiesławicach

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Opatowcu

Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej

Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie

Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej

W kweście weźmie udział wolontariuszka oraz harcerze z 28. Buskiej Drużyny Wielopoziomowej „Żywioły” z Kazimierskiego Ośrodka Kultury. Pod egidą naszego sztabu zagra także Wolna Grupa Motocyklowa „Sfora” z Kazimierzy Wielkiej.

Drodzy wolontariusze, dziękujemy Wam gorąco za to, że zagracie z nami dla WOŚP! Życzymy Wam pełnych i lekkich puszek oraz sprzyjającej pogody!!!

View the embedded image gallery online at:
http://kokkw.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeIdc8cb7b7c2d

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem licytacją klimatyzatora domowego

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem licytacją klimatyzatora domowego, sztab WOŚP informuje, że przedmiot ten będzie licytowany około godz. 17.30 – 17.50 podczas "Koncertu z serduszkiem". Wpłata za wylicytowany klimatyzator wyłącznie gotówką w walucie polskiej do puszki wolontariuszki WOŚP będącej na scenie w Kazimierskim Ośrodku Kultury.

KONCERT Z SERDUSZKIEM DLA WOŚP W KAZIMIERSKIM OŚRODKU KULTURY

W niedzielę, 28 stycznia wielkim wydarzeniem artystycznym podczas naszego gminnego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie „Koncert z serduszkiem” w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Od godz. 13.00 zapraszamy na widowiskowe programy w wykonaniu prawie pół tysiąca wykonawców, wśród których będą: dzieci z kazimierskich przedszkoli „Parkowe Skrzaty” i „Motylek”, uczniowie szkół podstawowych nr 1 i nr 3 w Kazimierzy Wielkiej, w Kamieńczycach, w Wielgusie, dzieci ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi „Szkoła Twórcza” w Cudzynowicach oraz z Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cudzynowicach. Swoje talenty zaprezentują artyści z Kazimierskiego Ośrodka Kultury: dzieci z kółka muzycznego i zespół „Kazimierscy Seniorzy”. Na scenie wystąpi także młodzież z Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej i z Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Pokazy taneczne zaprezentują dzieci ze Szkoły Tańca „STEP” oraz ze Studia Baletowego „Motyl”. Dla WOŚP zaśpiewają „Słonowianki” Koło Gospodyń Wiejskich w Słonowicach oraz wystąpi Kazimierz Kowalski. Na scenie królować będzie śpiew, taniec i popisy instrumentalistów. Między występami artystycznymi będą odbywać się licytacje firmowych gadżetów od Fundacji Jurka Owsiaka oraz przedmiotów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. Zapraszamy! Wstęp bezpłatny.