Bezgotówkowe Kino Objazdowe - Zniżki dla płacących bezgotówkowo i wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego do zapoznania się z korzyściami płynącymi ze współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa

10 marca 2023 r. rozpoczęła się kolejna odsłona projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Na filmowej trasie po Polsce znalazła się również Kazimierza Wielka. Już w najbliższą niedzielę, 2 kwietnia br. w Kazimierskim Ośrodku Kultury mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. 

Zniżki dla płacących bezgotówkowo.

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl  lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów - to tylko niektóre benefity Bezgotówkowego Kina Objazdowego. 

Z myślą o przedsiębiorcach. 

Bezgotówkowe Kino Objazdowe to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego do zapoznania się z korzyściami płynącymi ze współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa.

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim - mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje obecnie Fundacja. Dodatkowo każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

- W naszym kamperze przedsiębiorcy będą mogli od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Jestem przekonana, że połączenie rozrywki na wysokim poziomie z możliwością unowocześnienia prowadzonego biznesu przyciągnie wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać firmę, przenieść ją do online’u czy poszerzyć swoją wiedzę na temat obrotu bezgotówkowego, jego zalet oraz bezpieczeństwa – komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Więcej informacji na stronie www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm 

Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Z myślą o najmłodszych, przed wszystkimi seansami dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości. 

Do wakacji Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl

Polub nas na Fecebook'u     www.facebook.com/filmowobezgotowkowo

 

Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl

 

Organizator: Outdoor Cinema

Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa

Agenci rozliczeniowi: Elavon, eService, Fiserv, PayTel, PeP, Worldline

Partner: KoKo Kamper