Samorządowcy kazimierscy oraz prywatni darczyńcy wspierają 31. Finał WOŚP!

 

 

 

 

Samorządowcy kazimierscy co roku w dniu Finału WOŚP nie tylko zasilają puszki wolontariuszy hojnymi datkami, ale również licytują i przekazują atrakcyjne przedmioty na orkiestrowe licytacje podczas „Koncertu z serduszkiem” w Kazimierskim Ośrodku Kultury.

Burmistrz Adam Bodzioch na rzecz tegorocznego finału podarował: album „eko Świętokrzyskie – przyszłość i rozwój” oraz cztery t-shirty, w tym: koszulkę piłkarza reprezentacji Polski na Euro 2012, koszulki polo Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym 2020 Busko - Zdrój/Kazimierza Wielka oraz t-shirt z grafiką WOŚP, wylicytowany przez włodarza podczas 28. Finału.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej Marek Zwolański przekazał trzy pluszowe maskotki.

Przedmioty podarowali również:

Wychowankowie z Regionalnej Placówki Opiekuńczo - Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej: Iza, Gabrysia, Zuzia oraz Oskar - płaskorzeźby aniołów z instrumentami muzycznymi oraz serca 

Pani Dorota Tytko, wychowawczyni dzieci w Regionalnej Placówce Opiekuńczo - Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej - obraz anioła w obrazie 3D

Państwo Adam i Urszula Jarosowie z Kazimierzy Wielkiej - miody z własnej Pasieki Wędrownej „Ula”

Pani Wiesława Rak z Donosów - anioła szydełkowego

Pani Regina Kicka z Kazimierzy Wielkiej - poduszkę dekoracyjną w kształcie gwiazdy

Stowarzyszenie „Widzieć Dobro” - kubek oraz długopisy z logo stowarzyszenia

Pani Żaneta Jaros z Kazimierzy Wielkiej – lampę stołową

Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej – figurki aniołów 

Pan Sebastian Gaweł - voucher na godzinną przejażdżkę elektryczną Teslą Model 3 

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych Prywatnego Przedszkola „Sylabka” w Kazimierzy Wielkiej przekazały mozaikę rysunkową

Pani Natalia Zając z PODOKLINIKI w Busku - Zdroju – voucher o wartości 180 zł na podstawowy zabieg podologiczny z zestawem kosmetyków 

Państwo Matylda i Arkadiusz Rzepa – figurkę anioła Cherubina, czajnik metalowy i sanki

Koło Gospodyń Wiejskich w Boronicach - voucher – zaproszenie dla 2 osób o wartości 440 zł na kulig i biesiadę góralską w Murzasichle. W zestawie kalendarz firmy Fantic.

Trzy torty w kształcie serduszka, wykonane przez panią Patrycję Nowak ufundowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Szonowicach.

F.H.U. HAPPY SPIKE przekazała voucher na 30 minutowy lot samolotem ultralekkim z doświadczonym pilotem. Start lądowisko Kazimierza Mała.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim darczyńcom! Zachęcamy do licytacji " na żywo" podczas niedzielnego "Koncertu z serduszkiem" w Kazimierskim Ośrodku Kultury!

Kazimierski Ośrodek Kultury przekazał komplet maskotek mistrzostw Euro 2012