Kazimierski sztab WOŚP już gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka. Zapraszamy do licytowania.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze sztabu WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Przedmioty od darczyńców przekazane do licytacji prezentują szef sztabu Czesław Kowalski – dyrektor ośrodka wraz z Różą Dąbrowską.
LINK DO RELACJI https://www.youtube.com/watch?v=hQIyTf2ab7U

W sztabie WOŚP, działającym w Kazimierskim Ośrodku Kultury gościliśmy delegację pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej, na czele z burmistrzem Adamem Bodziochem i jego zastępcą Łukaszem Maderakiem. Włodarze gminy w asyście pań z kazimierskiego ratusza wpłacili na rzecz tegorocznego Finału WOŚP 1775 zł do sztabowej eSkarbonki. Kwota ta, to efekt zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników UMiG. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wrzucili datki do eSkarbonki!

Nieodłącznym elementem kazimierskich Finałów były licytacje przedmiotów podczas koncertu z serduszkiem w Kazimierskim Ośrodku Kultury. W związku z obecną sytuacją pandemiczną - jako sztab WOŚP - uruchomiliśmy internetowe aukcje na portalu Allegro. Kwota z każdej licytacji automatycznie będzie wpływać bezpośrednio na konto WOŚP. Cena wywoławcza każdego przedmiotu wynosi tylko 1 zł.

Zapraszamy do licytowania i wspierania celu 29. Finału WOŚP!

LINK DO WSZYSTKICH AUKCJI KAZIMIERSKIEGO SZTABU NA RZECZ 29. FINAŁU WOŚP
https://allegro.pl/uzytkownik/sztab3681kw?wosp29=1&order=n&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-5-0112

Gadżety przekazane do licytacji przez Fundację WOŚP: t-shirty, breloki, kalendarze ścienne i kieszonkowe, płyty CD + DVD Kamil Bednarek Przystanek Woodstock 2013, kominy wielofunkcyjne, magnesy na lodówkę, plecak – worek, ramki do tablic rejestracyjnych, skarpetki nie do pary oraz serduszka papierowe.

Przedmioty od darczyńców.
Adam Bodzioch Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka przekazał na aukcje prawdziwe perełki m.in.:

- unikatowy kafelek ceramiczny z widokiem zabytkowej baszty w Kazimierzy Wielkiej
- proporczyk Polskiego Związku Piłki Nożnej wykonany z okazji 100. lecia PZPN
- koszulkę polo z Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym 2020 w Kazimierzy Wielkiej.
- t-shirty z Mistrzostw Polski Amatorów w Kolarstwie Szosowym w Kazimierzy Wielkiej 2020
- koszulkę polo organizatora Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym 2020 Busko- Zdrój/Kazimierza Wielka

Kazimierski Ośrodek Kultury podarował torby ekologiczne z okolicznościowym nadrukiem „Moje miasto Kazimierza Wielka – 60 lat praw miejskich” i z kolorowymi motywami zwierząt: koguta, kury, kurczątka, kota, psa oraz z motywem serc.

Barbara Węgrzyńska – mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Bejscach ofiarowała wykonany własnoręcznie techniką wydzieranki obrazy zatytułowane „Portret konia” i "Bukiet jesienny”.
Stowarzyszenie „Widzieć Dobro” w Cudzynowicach przekazało zestaw 2 kubków z limitowanej serii z logo Stowarzyszenia oraz koszulkę z logo „Szlachetnej Paczki”.

Zdzisław Kuliś podarował dwa zestawy autorskiej książki pt. „Przygody Franka karierowicza” - I i II tom.