„Sylwester pod gwiazdami” w Kazimierzy Wielkiej

Nowy, 2018 Rok kazimierzanie przywitali na rynku przy ciepłej jak na tę porę roku pogodzie. Publiczność w Kazimierzy Wielkiej w sylwestrową noc bawił mistrz konsolety DJ Tomi. 

 

Znany i lubiany rezydent Sunrise Club Kowalów Dolny przygotował specjalny program. W bogatym wachlarzu muzycznym znalazły się wielkie przeboje, dla młodzieży i dorosłych, plus... koncert życzeń z ulubionymi utworami.

Tuż przed północą życzenia noworoczne mieszkańcom złożyli samorządowcy: burmistrz Miasta i Gminy Adam Bodzioch, który życzył wszystkim m.in. „mniej złości a więcej miłości” oraz obaj wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Zwolański i Marek Szmuc. Po chóralnym odliczaniu ostatnich sekund starego roku, nadejście 2018 roku obwieścił huk strzelających korków od szampana i efektowny pokaz ogni sztucznych przygotowany przez Kazimierski Ośrodek Kultury. Przy rozświetlonym niebie uczestnicy sylwestrowej nocy wznosili toasty za Nowy Rok i wzajemnie składali sobie noworoczne życzenia. Po kanonadzie fajerwerków miłośnicy tańca w szampańskich nastrojach bawili się z DJ Tomi’m na "dyskotece pod chmurką".

Organizatorami „Sylwestra pod gwiazdami” byli: Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka oraz Kazimierski Ośrodek Kultury.