Wokalne popisy na castingu do show „Talent Kazimierski 2017”

W piątkowy wieczór na scenie Kazimierskiego Ośrodka Kultury prezentowali się zdolni wokaliści. Do show "Echa Dnia" - Talent Kazimierski zakwalifikowano sześcioro najlepszych. Finał odbędzie się w środę 20 grudnia. Masz talent? Przyślij wideo i dołącz do finalistów.

 

Na castingu zabrzmiały utwory Dżemu, Dawida Podsiadło, Agnieszki Osieckiej a nawet autorska piosenka. Utwór przygotowany specjalnie z okazji Talentu Kazimierskiego przygotowała Agnieszka Gruszka, która rok temu wraz z zespołem ODO Kolektyw zajęła drugie miejsce. Ponownie w show udział wzięła również Aneta Gołębiowska.

Wszystkie występy oceniali jurorzy: muzyk Łukasz Sobieraj, producent muzyczny Paweł Szcześniak oraz Ewa Wiejacha z Kazimierskiego Ośrodka Kultury. Po wysłuchaniu prezentacji zakwalifikowali sześcioro najlepszych wykonawców. O tytuł Talentu Kazimierskiego 2017 i nagrody powalczą wokaliści: Gabriela Stokłosa, Agnieszka Gruszka, Grzegorz Krawczyk, Aleksandra Dudek, Aneta Gołębiowska.
Prezentacje wideo i głosowanie na finalistów od środy 6 grudnia na www.echodnia.eu/talent. O tym, kto wygra przesądzą po połowie punkty z głosowa Czytelników oraz jury podczas finału.

Finał show Talent Kazimierski 2017 odbędzie się w środę 20 grudnia w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny. Zapraszamy!

W finale show Talent Kazimierski nagroda za: pierwsze miejsce wynosi 500 złotych drugie miejsce - 300 złotych trzecie miejsce - 200 złotych. Ponadto, dla wybranego finalisty wycieczkę do Brukseli ufunduje poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Gosiewska.
Organizatorem show jest „Echo Dnia”. Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Kultury.

W show Talent Kazimierski są jeszcze miejsca! Pokaż, co potrafisz i dołącz do zabawy. Przyślij nagranie wideo na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje o show Talent Kazimierski: Anna Bilska, telefon 500-330-007.

Tekst ze strony „Echa Dnia” http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/talent-swietokrzyski/a/talent-kazimierski-2017-wokalisci-zrobia-show-w-finale,12707952/

Zdjęcia D.Z. Pilarscy