Zwycięzcy Testu Wiedzy o Rodzie Łubieńskich i cukrowni „Łubna” otrzymali nagrody!

30 listopada 2022 r., podczas Sesji Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej zwycięzcy Testu Wiedzy o Rodzie Łubieńskich i cukrowni „Łubna” otrzymali dyplomy pamiątkowe i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów niekonwencjonalnego sprawdzianu: Burmistrza Miasta i Gminy Adama Bodziocha, Kazimierski Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną im. Mikołaja Reja oraz hojnych sponsorów: Związek Międzygminny "NIDZICA" w Kazimierzy Wielkiej, kazimierskie firmy: F.H.U. „BIEL- DACH”, Lokal Gastronomiczny „Retro”oraz F.H.U. „Chamex”. Serdeczne podziękowania dla wszystkich fundatorów!

Najwięcej punktów w kategorii szkoły podstawowe zdobył Szymon Łój, uczeń SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej, przygotowany przez panie Wiolettę Wójcik, Romualdę Adamczyk i Renatę Reszka. Pod ich kierunkiem swoją wiedzę szlifował również Miłosz Miara z kazimierskiej „trójki”, który zdobył drugie miejsce ex aequo na równi z Weroniką Bujak z SSP w Wielgusie. Opiekunki uczennicy, panie Aneta Nocoń – Parada oraz Dorota Kuliś przygotowały również do testu Weronikę Włusek z Wielgusa - zwyciężczynię trzeciego miejsca.

W kategorii szkoły średnie pierwsze miejsce zajęła Natalia Podsada z Technikum im. Władysława Grabskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie - opiekun p. Marian Skorupa. Drugie miejsce wywalczyła Nikola Jakusik z Niepublicznego Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej – opiekun p. Marzena Sokołowska. Na trzecim miejscu uplasowała się Patrycja Grelewicz, również uczennica p. Mariana Skorupy z Technikum w Odonowie.

W kategorii osoby dorosłe pierwsze miejsce zajęła p. Katarzyna Król a drugie p. Aneta Nocoń – Parada

Dyplomy za zdobycie najlepszego wyniku zespołowo otrzymały:

w kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wielgusie

II miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

w kategorii szkoły średnie:

I miejsce - Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce - Technikum im. Władysława Grabskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Odonowie

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

GALERIA ZDJĘĆ Z WRĘCZENIA NAGRÓD