Wpłaty od pracowników samorządowych na cel 29.WOŚP

W finałową niedzielę przewodniczący Rady Powiatu Jerzy Bojanowicz i sekretarz Marek Krupa w sztabie WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury przekazali do orkiestrowej puszki wolontariuszki Ewy Wojciechowskiej 1125 zł od pracowników Starostwa Powiatowego i podległych mu jednostek: wydziału geodezji, Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół, Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i Centrum Pomocy Rodzinie. Serdecznie dziękujemy!

Coraz więcej osób wpłaca datki do sztabowej eSkarbonki. Do pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej, którzy do wirtualnej puszki wpłacili 1775 zł, dołączyli pracownicy Publicznego Przedszkola Samorządowego "Parkowe Skrzaty" w Kazimierzy Wielkiej z kwotą 400 zł. Bardzo duży udział w internetowej zbiórce mają indywidualni darczyńcy – gorąco wszystkim dziękujemy!

Na wielkie brawa zasługują nasi wolontariusze, którzy oprócz tego, że kwestują w terenie to również założyli swoje eSkarbonki na rzecz WOŚP i hojni darczyńcy zapełniają je w szybkim tempie. Dziękujemy za każdą wpłatę!

 LINK DO ESKARBONKI KAZIMIERSKIEGO SZTABU 

https://eskarbonka.wosp.org.pl/f1wem6

LINK DO WSZYSTKICH AUKCJI KAZIMIERSKIEGO SZTABU NA RZECZ 29. FINAŁU WOŚP

 https://allegro.pl/uzytkownik/sztab3681kw?wosp29=1&order=n&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-4-0112