Koncert dla WOŚP w Kazimierzy Wielkiej

Kazimierza Wielka zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz siedemnasty z rzędu. W Finałową niedzielę, 12 stycznia 2020 r. o godz. 13.30 zapraszamy do Sztabu WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury na „ Koncert z serduszkiem", w którym wystąpi prawie pół tysiąca wykonawców – od maluchów po seniorów.
W koncercie na żywo, organizowanym w ramach 28. Finału WOŚP, programy artystyczne zaprezentują przedszkolaki „Parkowe Skrzaty” i „Motylek”, uczniowie szkoły podstawowej w Kamieńczycach, Wielgusie, dzieci z kazimierskiej „jedynki” i „trójki, uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi „Szkoła Twórcza” w Cudzynowicach oraz podopieczni Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cudzynowicach. Na scenie wystąpią także artyści z Kazimierskiego Ośrodka Kultury: solistki z kółka muzycznego, młodzieżowa grupa teatralna „APROPO” oraz zespół „Kazimierscy Seniorzy” z Klubu Seniora. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć pokazy taneczne dzieci ze Szkoły Tańca „STEP” oraz tancerzy szlifujących swój talent w Studio Baletowym „Motyl”.
Między występami artystycznymi, każdy kto zechce wesprzeć tegoroczny finał, będzie mógł nabyć firmowe gadżety od Fundacji WOŚP oraz atrakcyjne przedmioty ofiarowane przez lokalnych darczyńców,
Pieniądze pozyskane ze sprzedaży fantów będą trafiać do puszki kwestarskiej wolontariuszki, zarejestrowanej pod numerem ID 110 i przekazane na cel 28. Finału WOŚP „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.
Organizatorem koncertu, który jest imprezą otwartą dla wszystkich, jest Sztab 28. Finału WOŚP w Kazimierskim Ośrodku Kultury w Kazimierzy Wielkiej. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy, powiatu kazimierskiego i gości. WSTĘP BEZPŁATNY ! Wszyscy wykonawcy koncertu nie pobierają honorarium za występ.