UWAGA! Zmiana terminu! Na komedię pt. „Recepta na szczęście”, czyli przychodzi baba do lekarza - zapraszamy 8 marca 2024 r. o godz. 19.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury!

Komedia pt. „Recepta na szczęście”, czyli przychodzi baba do lekarza. Zapraszamy 8 marca 2024 r. o godz. 19.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury!

BILETY: kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

"Recepta na Szczęście" czyli Przychodzi baba do lekarza to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie artystycznym - z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim: - Kasia - szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście, - Kleo - zrozpaczona, porzucona przez męża - kobieta w średnim wieku - Gina - seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu "Dorosłych Singli" gdzie wybrano ją "Dziewczyną Roku". Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia. Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też... pierwszej kłótni kochanków... Ten spektakl trzeba zobaczyć!!! 

OBSADA wymienna: 

Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis 

Kleo: Aleksandra Nieśpielak 

Gina: Dorota Gorjainow / Anna Korcz / Grażyna Zielińska 

Kasia: Emilia Szmolke 

Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman 

MYZYCY (pianino, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski 

Muzyka: Aleksandra Nieśpielak 

Opracowanie muzyczne: Michał Borowskii 

Scenografia: Agnieszka Marczewska 

Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek 

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak 

Produkcja: O La La Teatr 

Impresariat: Good Events Factory